نودمین همفکر اصفهان

نودمین همفکر اصفهان با حضور بانوان كارآفرين فرانسوى

همفکر، یک رویداد هفتگی­ست که یکشنبه ها از ساعت ۱۸ تا ۲۰ در یکی از کافی شاپ ها یا استارتاپ ها و شرکت ها برگزار می­شود. همفکر بستری­ست که در آن کارآفرین ها، صاحبان ایده، طراح ها، برنامه نویس ها، سرمایه گذارها، مشاورها، منتورها و سایر علاقمندان به کسب و کار گرد هم می­آیند.

در این رویداد، به شبکه سازی (netwotking) می­پردازیم و در مورد مسائل مختلف استارتاپی و کارآفرینی، ایده ها و استارتاپ ها به بحث و گفتگو می­نشینیم. همچنین افراد، به اشتراک گذاری تجربیات، انتقال اطلاعات و توسعه ارتباطات حرفه ای می­پردازند و در مورد استارتاپ­هایشان با دیگران گفتگو، همفکری و مشورت می­کنند و از تجربیات دیگران استفاده می­کنند.

در این جلسه همفکر، مهمان بانوان كارآفرين فرانسوى بودیم که جهت آشنايي با اكوسيستم كارآفرينى و بالاخص فعاليت خانم ها در اون، به ايران سفر كرده بودند و ميهمان اين هفته ى همفكر بودند. شاهد همفکری خوبی بین بانوان فرانسوی با دوستان همفکر بودیم. به امید موفقیت دوستان همفکری…

همینطور موضوع مهمی که چندین بار در همفکر دیده شده، این­ است که این همفکری ها و صحبت با دیگران، بارها زمینه ساز شروع همکاری های جدید و تشکیل تیم های استارتاپی شده، تیم هایی که دارای تخصص های مناسب برای تشکیل استارتاپ هستند و افراد تیم از طریق همفکر با یکدیگر آشنا شده اند. چندین استارتاپ در شهرهای تهران، اصفهان، مشهد و… از طریق آشنایی افراد در همفکر بوجود آمده و روی ایده استارتاپی خود شروع به کار کرده­اند.

تا کنون همفکر در ۱۶ شهر برگزار شده است که در اصفهان نیز، ۹۰ دوره همفکر به صورت منظم برگزار شده و بعد از تهران، اصفهان بیشترین آمار برگزاری همفکر را دارد. هر یک از این دوره­ها را دوستانی زیادی که از اعضای همفکر بودند، به صورت داوطلبانه به بهترین شکل برگزار کرده­اند.

نودمین همفکر اصفهان به میزبانیِ “استودیو انیمیشن پویانما” برگزار شد که با استقبال خوب دوستان همراه بود. در زیر گزارش تصویری این جلسه همفکر آمده است.

منتظر نود و یکمین همفکر باشید.

اشتراک در خبرنامه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *